Miejskie Przedszkole Słoneczna Ósemka w Ełku

„Mamo, Tato wolę wodę!”

Patronatem programu „Mamo, Tato wole wodę” zostaliśmy objęci w 2013 roku. Już po raz 7 przystępujemy do jego edycji.

Program edukacyjny będzie realizowany w przedszkolu w terminie od 1 listopada 2014 roku do 30 czerwca 2015 roku. Zachęcamy do włączenia się do tej edycji programu, aby propagować wśród najmłodszych zdrowe nawyki żywieniowe oraz aby wygrać dla swojej placówki atrakcyjne nagrody.

Wspólnie z bohaterami: Zosią, Krzysiem i Zdrojkiem chcemy wykształcić u dzieci nawyk sięgania po wodę. To dzięki niej szybko regenerujemy utracone siły i jesteśmy gotowi na kolejne wyzwania.

Zachęcamy wszystkich rodziców do zabaw z dziećmi w domu. Dostęp do różnorodnych scenariuszy zajęć oraz pomocy dydaktycznych znaleźć można tutaj.

Zapraszamy do udziału w 4 konkursach, które przez cały rok szkolny będą towarzyszyć uczestnikom.

„Mamo, tato, wolę wodę!”
↑ powrót ↑